Časté otázky | nu3tion.com

Časté otázky

Ako rýchlo dostanem svoju objednávku?
Objednávky sú obvykle odosielané najneskôr nasledujúci pracovný deň po prijatí objednávky (v prípade, že všetky objednané produkty sú skladom). V takomto prípade k vám tovar s najväčšou pravdepodobnosťou dorazí najneskôr do 2 pracovných dní od prijatia objednávky. V čase veľkej vyťaženosti kuriérskej služby sa táto lehota môže predĺžiť (napríklad počas nákupných zhonov pred Vianocami).

Pochádzajú výrobky predávané na Vašej stránke od spoľahlivých zdrojov?
Áno, všetky výrobky predávané na našej stránke sú vyrobené zo surovín, ktoré pochádzajú výlučne z overených zdrojov a ich výrobcami sú poprední svetoví výrobcovia športovej výživy. Výrobný proces je podľa platného zákona o potravinách a tabakových výrobkov uskutočňovaný v systéme kritických bodov HACCP (Hazard Analysis Critical and Control Points) v potravinárstve.

Kedy bude produkt skladom?
Pokiaľ na stránke produktu nie je uvedené inak, tak produkt bude skladom najneskôr do dvoch týždňov. Skladové zásoby dopĺňame pravidelne. Na produktovej stránke môžete požiadať o notifikáciu pri naskladnení produktu.

Je možné si výrobky vyzdvihnúť osobne?
Osobný odber v súčasnosti nie je možný. Ak hľadáte spôsob ako ušetriť na nákladoch za dopravu, odporúčame vám objednať si tovar v hodnote 49 € a zvoliť platbu vopred bankovým prevodom alebo platbu kartou online. Vtedy je doprava profesionálnou kuriérskou spoločnosťou úplne zadarmo.

Zasielate tovar aj do iných krajín? Aká je cena za dopravu objednaných výrobkov? Z akých spôsobov dopravy si môžem vybrať?
Viac info nájdete na stránke doručenie a platba.

Dostávajte info o novinkách a zľavách