L-Tyrosine | nu3tion.com

L-Tyrosine

100124
4,50 €
Skladom > 5 ks
4
4 (1)
  • pomáha proti stresu a únave
  • zlepšuje náladu
  • môže pomôcť pri chudnutí

L-Tyrosine

L-Tyrosine (L-Tyrozín) je aminokyselina, ktorá sa kľúčovo podieľa na regulácii neurotransmiterov. Tieto sú zodpovedné za mentálnu bdelosť, schopnosť bojovať so stresom a motiváciu v období diétovania.Tyrozín je obzvlášť dôležitý pre športovcov, keďže odborníci zistili, že telo nie je schopné vyrobiť dostatok tejto aminokyseliny pri intenzívnom tréningu alebo strese. Je teda vhodné doplniť formou výživového doplnku, čo okrem iného zlepšuje aj sústredenie a kognitívne funkcie.

Výhody užívania

L-Tyrosine sa spája so zdravou produkciou neurotransmiterov, ktoré zabezpečujú odosielanie chemických signálov do mozgu, zlepšujú sústredenie a tak šporotovcom pomáhajú udržiavať vysokú intenzitu pri tréningu alebo výkone. L-Tyrosine je vhodné užívať aj pri strese alebo depresii. Bolo dokázané, že pomáha zlepšovať náladu a obnoviť správnu chemickú rovnováhu v mozgu. V poslednej dobe je L-Tyrosine často odporúčaný pri chudnutí spolu s inýmu výživovými doplnkami na chudnutie, keďže pomáha prostredníctvom úplne iného mechanizmu v ľudskom tele. Okrem toho pomáha bojovať s únavou počas diéty s obmedzeným kalorickým príjmom.

Kvalita

Všetky produkty od značky nu3tion majú najvyššiu dostupnú kvalitu na trhu a sú dôkladne preverované a testované. Môžeme vám teda zaručiť, že kúpou L-Tyrosine od nu3tion vsadíte na skutočnú kvalitu. Tento L-Tyrosine neobsahuje žiadne prídavné látky, chémiu alebo éčka.

Dávkovanie

Odporúčame užívať 1g L-Tyrosine vždy, keď potrebujete psychické povzbudenie, ideálne na prázdny žalúdok. Môžete ho pridať do svojho predtréningového nápoja. Dávku rozmiešajte v nápoji a vypite.

 

Zloženie: L-Tyrosine, v prášku

Pridávať nové hodnotenia môžu len prihlásení používatelia.

Prihlásiť sa
default avatar
bublicko,
11.11.2015
4
Pripravok do pretreningoveho stimulantu dobra vec. Hodnotim kladne. Cenovo bezkonkurecne.
Užitočné?

Objednať si môžete len tovar skladom. Vďaka tomu všetky objednávky vybavujeme veľmi rýchlo. Ak si objednáte v pracovný deň do cca 15:00, tak vašu objednávku môžete očakávať už na nasledujúci pracovný deň. Tovar expedujeme z vlastného skladu. Ak by sa náhodou stalo, že kvôli chybe v evidencii objednaný tovar nebudeme vedieť dodať, okamžite vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na riešení.

Ceny doručenia

  do 59 € nad 59 €
Doručenie kuriérom UPS 2,99 € zadarmo
Doručenie kuriérom GLS 2,99 € zadarmo
Doručenie kuriérom Slovenskej pošty 2,99 € zadarmo
Doručenie do Parcel Shopu SPS 2,99 € zadarmo
Doručenie na vybranú poštu 2,50 € zadarmo
Doručenie do vybraného balíkomatu 2,99 € zadarmo

Spôsoby platby

Objednávku môžete uhradiť platobnou kartou online, prevodom na náš bankový účet alebo v hotovosti pri prevzatí tovaru (dobierka). Pri spôsobe platby dobierkou je poplatok vo výške 1 €. Ak si zvolíte prevod na náš účet, objednávku odošleme až po prijatí platby. Môže to trvať 1-3 pracovné dni v závislosti od spracovania platieb v banke.

Objednávka do zahraničia

Tovar odosielame aj do zahraničia. Štandardne posielame len do krajín v zozname nižšie. Ak by ste však chceli tovar poslať do inej krajiny, vieme to zabezpečiť, stačí nám napísať. Pri objednávke do zahraničia nie je možné platiť pri prevzatí (dobierka).

Česko 6,99 €
Francúzsko 15,99 €
Maďarsko 3,99 €
Nemecko 8,99 €
Poľsko 13,99 €
Rakúsko 8,99 €
Rumunsko 9,99 €
Španielsko 18,99 €
Iní zákazníci kúpili tiež
Dostávajte info o novinkách a zľavách