Predtréningovka NeoPower | nu3tion.com

Predtréningovka NeoPower

Predtréningovka NeoPower
100495
19,99 € 24,99 € 5 € (20%)
Skladom > 5 ks
4.88889
4.9 (27)
  • dodá chuť do cvičenia
  • zvýši vytrvalosť
  • zvýši silové výkony
  • výborne chutí
Neobsahuje lepok
Neobsahuje laktózu
Vhodné pre diabetikov
Vhodné pre vegetariánov
Neobsahuje GMO

Čo je NeoPower?

NeoPower je komplexná predtréningovka s 9 účinnými látkami, ktoré spoločne dodajú chuť a energiu do tréningu a zároveň aj maximálne prekrvenie (pumpu). Na jej vývoji sme s tímom športovcov a odborníkov pracovali viac ako 15 mesiacov a myslíme, že to stálo za to. Výsledkom našej práce je zmes, ktorá vám pomôže dostať zo seba na tréningu maximum. Vďaka intenzívnejším tréningom môžete rýchlejšie dosiahnuť svoje ciele, či už ide o naberanie svalovej hmoty, chudnutie alebo silové výkony.

Pre koho je predtréningovka NeoPower?

Zažili ste už dni, kedy sa vám nechce ani vyliezť z postele a pritom vás čaká tréning? Ak áno, tak je práve pre vás. NeoPower je pre všetkých, ktorí chcú posunúť svoje tréningové limity ale chýba im chuť, energia alebo sústredenosť. S týmto vám naša predtréningovka pomôže. Budete s ňou môcť trénovať dlhšie a tvrdšie. Má len jednu chybu, neodcvičí tréningy za vás :)

Ako chutí?

Pri vývoji NeoPower sme si okrem maximálnej funkčnosti dali záležať aj na chuti. Príchuť Juicy Apple je naozaj ako sladké šťavnaté jablko. Vôbec sa nebudete musieť premáhať a neomrzí vás ani po dlhšom užívaní.

Aké je zloženie NeoPower?

Na zložení sme vôbec nešetrili. Použili sme tie najkvalitnejšie suroviny v optimálnych dávkach pre maximálnu efektívnosť predtréningovky. Jednotlivé zložky sú zvolené tak, aby pôsobili synergicky a znásobili svoj účinok. Oproti iným značkám sa neskrývame za patentované zmesi a formulky, pri ktorých neviete reálne zloženie. Všetky zložky NeoPower sú transparentne zverejnené.

Predtréningovka Neo Power neobsahuje sacharidy, cukry a ani kreatín. Môžete ju používať v diéte pri chudnutí a aj pri naberaní svalovej hmoty. Jedna dávka (16,8g = jedna odmerka, ktorú nájdete v balení) obsahuje:

Veľmi málo predtréningových stimulantov obsahuje viac ako 3g Beta-Alanínu v jednej dávke. Práve 3,2g je však dávka, ktorá bola použitá vo vedeckých štúdiách dokazujúcich jeho účinnosť. Beta-Alanín môže pomôcť zvýšiť svalovú vytrvalosť a znižovať únavu. Vďaka tomu môžete trénovať intenzívnejšie. Pri takejto dávke sa pravdepodobne objaví pocit mravčenia (parestézia). Ide o neškodný vedľajší účinok, ktorý po čase zmizne.
AAKG nájdete takmer v každej predtréningovke. Len málo z nich však má 3g na dávku. AAKG je označovaný za pokročilejšiu formu L-Arginínu. Je to populárny doplnok používaný na zvýšenie hladiny oxidu dusnatého (NO) a lepšie prekrvenie. Pomôcť tiež môže pri zvyšovaní sily.
L-Citrulín je pomerne drahá aminokyselina, preto ho často nájdete len v malých dávkach. Predstavuje však veľmi účinný suplement, ktorý môže znižovať únavu a naopak zvyšovať tréningovú kapacitu. Užívanie L-Citrulínu môže tiež znížiť bolestivosť svalov po tréningu. Známy je predovšetkým pre svoju schopnosť zvýšiť koncentráciu arginínu v plazme a tiež zlepšiť prekrvenie a hladinu NO (oxidu dusnatého).
Výskum Betaínu ukazuje, že táto látka má svoje miesto v predtréningových stimulantoch. Pre športovcov môže zlepšiť okysličenie svalov a zvýšiť tréningové zaťaženie. Vedecké štúdie naznačujú pozitívny vplyv Betaínu na zvýšenie hodnôt IGF-1 (Inzulínu-podobný rastový faktor 1), APOA1 (Apolipoproteín A1) a tiež zníženie hladiny kortizolu. Betaín prispieva k normálnemu metabolizmu homocysteínu.
L-Arginín je aminokyselina, ktorá priamo vytvára oxid dusnatý (NO) a preto sa teší veľkej obľube medzi športovcami. Užívanie L-Arginínu môže pomôcť zlepšiť prekrvenie, zvýšiť hladinu NO a arginínu v plazme. Vedecké štúdie prezentujú zvýšené vylučovanie inzulínu a vyššiu inzulínovú senzitivitu. Pri ľudoch s porušenou glukózovou toleranciou (IGT) bola zaznamenaná redukcia tuku a nárast čistej svalovej hmoty.
Taurín často nájdete v energy drinkoch. Pre športovcov má význam ako energizér, ktorý môže pomôcť zlepšiť sústredenosť a dodať energiu. Okrem toho štúdie ukazujú aj pozitívny vplyv na prekrvenie. Taurín môže pôsobiť podobne ako kreatín, čím umožní svalovým bunkám udržať viac vody a vďaka tomu prijať väčšie množstvo nutrientov.
Rhodiola Rosea (Rozchodnica ružová) je silný adaptogén, ktorý môže významne znižovať únavu a pocit vyčerpania. Dôsledkom týchto účinkov je lepšia sústredenosť, vyšší pocit subjektívnej pohody a aj redukcia stresu. Okrem toho môže extrakt Rhodiola Rosea znižovať poškodenie svalov po tréningu prostredníctvom redukcie hladiny kreatinkinázy.
L-Tyrozín je aminokyselina, z ktorej sa v tele vyrába noradrenalín a dopamín. Suplementácia tejto aminokyseliny môže mať antistresové účinky pre akútne stresory, ktoré zvyčajne vyčerpajú noradrenalín (napr. tréning). To môže mať pozitívny vplyv na pocit subjektívnej pohody a sústredenosť.
Kofeín je asi najznámejší stimulant. Nájdete ho v káve, čaji, energy drinkoch alebo tabletách. Predstavuje silný stimulant, čo sa dá využiť aj v športe. Konkrétne môže pomôcť zvýšiť anaeróbnu kapacitu, silový výkon a celkovo objem tréningu. Okrem toho môže pôsobiť aj na psychiku a to zvýšením bdelosti, skrátením reakčného času a redukciou pocitov únavy a vyčerpania. Pravidelným užívaním kofeínu sa jeho krátkodobý stimulačný účinok znižuje. Odporúčame preto pre zachovanie efektu kofeín cyklovať (môžete využívať jedno balenie s kofeínom a potom zmeniť na verziu bez kofeínu).

Čo si o predtréningovke myslia športovci?

Tomáš Grib, kulturistaTomáš Grib, kulturistaKeď ma oslovili s ponukou vyskúšať novú predtréningovku od nu3tion.com, veľmi som sa potešil, že táto značka prišla s niečim novým. Niečim novým pre širšiu verejnosť, pretože dnešná doba si zakladá nielen na kvalite ale aj na chuti. Táto nová predtréningová pumpa ma milo prekvapila nielen svojou chuťou ale aj účinkom a nabudením na tréning. Pocit miernej svrbivosti bol príjemným nakopávačom a znakom toho, že "pumpa zaberá". Po prečítaní zloženia som prišiel na to, že táto pumpa nie je žiadna prehnaná vec, po ktorej človek v noci bude v chladničke v dôsledku toho, že nebude môcť spať. Svojimi nutričnými hodnotami to je vyvážený doplnok, ktorý možno využívať aj vo fáze redukcie hmotnosti, nakoľko je bez cukru. Firma nu3tion.com, ktorá ma opäť nesklamala v kvalite a potešila novou chuťou ukázala, že zase napreduje. Verím, že si každý príde na svoje, kto chce zlepšiť svoj tréning, či už za účelom formy na leto alebo pribratia svalov.
medium_karol-berta-neopower.jpgKarol Berta, men's physiqueMal som možnosť túto predtréningovku dostať na testovanie a priznám sa, že príjemne prekvapila! Nakoľko užívam skôr USA predtréningové stimulanty, tak táto ma skutočne príjemne nabudila a prekrvenie počas tréningu bolo veľmi kvalitné. Skutočne vydarený produkt. Príchuť jablko je veľmi chutná - žiadna umelá chuť. Rozhodne odporúčam vyskúšať :)
Stanislava Tichá, bodyfitnesskaStanislava Tichá, body fitnesskaMaximálna spokojnosť. Produkt mi zabral úplne parádne. Sila išla rapídne hore. Počas tréningu som mala parádny "pump effect" :))))
Erika Tarkuličová, bikini fitnesskaErika Tarkuličová, bikini fitnesskaTáto predtréningovka ma v prvom rade milo prekvapila najmä zložením, na ktoré ja osobne mám vysoké požiadavky. Neobsahuje kreatín, žiadne pridané cukry a dokonca si môžete vybrať variantu s kofeínom alebo bez, podľa toho v akej časti dňa trénujete - veľmi dobrý nápad :) Pred tréningom ma poriadne "nakopol" a namotivoval a navyše má príjemnú sladkú príchuť. Môžem len odporúčať.
Klára Trombíková, výšková akrobatkaKlára Trombíková, výšková akrobatkaPredtréningovka ma parádne nakopla, celý 4hodinový tréning som išla na 100%. Určite odporúčam každému, kto chce do každého tréningu dať všetko aj počas dní kedy nemá úplne náladu na cvičenie. Chuť je veľmi dobrá, ako jabĺčkový džúsik.
Richard Simoník, gymnastaRichard Simoník, gymnastaPredtréningovka NeoPower Caffeine ma prinúti cvičiť aj keď sa mi vôbec nechce. Zvládnem trénovať intenzívnejšie ako zvyčajne a vždy posuniem svoje hranice. Môžem iba odporučiť, skvelý produkt.
Peter Fijalka, ultrabežecPeter Fijalka, ultrabežecKonečne "predtréningovka", ktorá má doslova všetko. Roky som hľadal produkt, ktorý by svojím zložením a gramážou v dávke splnil moje potreby bez dodatočného primiešavania chýbajúcich ingrediencií. Veľmi oceňujem bezkofeínovú verziu produktu, ktorú si môžem dávať pred behom a zároveň si nezvýšim pokojový tep.

NeoPower záruka vrátenia peňazí

Predtréningovka NeoPower ponúka všetko, čo by ste od podobného produktu mohli očakávať. Ak sme vás o tom stále nepresvedčili, nemusíte sa báť, že vyhodíte peniaze. Pri tomto produkte ponúkame záruku vrátenia peňazí. V prípade, že vám nebude vyhovovať, môžete nám predtréningovku NeoPower do 30 dní od zakúpenia vrátiť a my vám vrátime peniaze formou poukážky na nákup. Ponuka platí len v prípade, že nebolo spotrebované neprimerané množstvo produktu.

Použitie

Odporúčaná jednorazová dávka predtréningovky NeoPower je 16,6g (verzia bez kofeínu) alebo 16,8g (verzia s kofeínom), čo predstavuje jednu zarovnanú odmerku (je v balení). Dávku rozmiešajte vo vode a vypite cca 30 minút pred tréningom. Pokiaľ nemáte s predtréningovkami skúsenosti, odporúčame začať na polovičnej dávke a v prípade potreby postupne zvyšovať. To isté platí pre ženy a začínajúcich športovcov. V žiadnom prípade nezačínajte dvojitou dávkou, aj keď si myslíte, že všetky predtréningovky sú slabé :) Pri tréningoch večer zvoľte radšej verziu bez kofeínu. Pre ľudí citlivých na kofeín a diabetikov tiež neodporúčame NeoPower s kofeínom.

Skladovanie

Skladujte v suchu, mimo dosahu detí, mimo priameho slnečného žiarenia a pri teplotách 4-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. Po odobratí dávky dózu ihneď starostlivo uzavrite. Predídete tak vzniku hrudiek a navlhnutiu zmesi.

Upozornenie

Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Verzia s kofeínom má vysoký obsah kofeínu (1191mg v 100g). Pokiaľ trpíte ochorením srdca, štítnej žľazy, pečene, obličiek alebo ak máte vysoký krvný tlak, bolesti hlavy alebo depresie, tak sa o užívaní NeoPower poraďte s lekárom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nesprávnym použitím. Neobsahuje alergény. Obsahuje vysúšacie vrecúško, ktoré sa nesmie konzumovať. Jednotlivci reagujú na obsiahnuté látky rôzne, výsledky sa preto môžu líšiť od prezentovaných.

Zloženie: Beta Alanín, L-Arginín AKG, L-Citrulín malát, Betaín HCl, L-Arginín, Taurín, extrakt Rozchodnica ružová (Rhodiola Rosea), L-Tyrozín, protihrudkujúca látka stearan horečnatý, aróma, sladidlo sukralóza, v prášku.

Obsah účinných látok v dávke
Beta Alanín 3,2g
AAKG 3g
L-Citrulín malát 3g
Betaín HCl (Trimetylglycín) 2,5g
L-Arginín 2g
Taurín 2g
Rhodiola Rosea (Rozchodnica ružová) extrakt 500mg
L-Tyrozín 400mg
Kofeín (len vo verzii s kofeínom) 200mg
Priemerné výživové hodnoty na 100g (s kofeínom)
Energetická hodnota 340 kcal / 1445 kJ
Tuky <0,5g
z toho nasýtené <0,5g
Sacharidy <0,5g
z toho cukry <0,5g
Bielkoviny 85g
Soľ (prirodzene obsiahnutý sodík) 1,3g
Priemerné výživové hodnoty na 100g (bez kofeínu)
Energetická hodnota 344 kcal / 1462kJ
Tuky <0,5g
z toho nasýtené <0,5g
Sacharidy <0,5g
z toho cukry <0,5g
Bielkoviny 86g
Soľ (prirodzene obsiahnutý sodík) 1,4g
Pridávať nové hodnotenia môžu len prihlásení používatelia.

Prihlásiť sa
4,9
4.9
Celkom hodnotilo 27 zákazníkov
default avatar
lukaslukas,
01.06.2018
5
Prva predtreningovka, ktoru som mal (verz. bez kofeinu) zacal som plnou davkou.. Pri prvych 3-4 uzitiach silne mravcenie az palenie v oblasti tvare/hlavy (nic vazne). Chut perfektna. Ucinok - jasne citelna zmena vo vykone (vacsia chut na cvicenie ani nie..), ale ked som sa rozbehol po 1h som mal este plno energie, dviham viac, dam viac opakovani ak nezdviham hmotnost s ktorou som cvicil bez predtreningovky.. Necitim sa vycerpany. Je to super (ps: ja si do nej dava este karnitin a praskove bcaa)
Užitočné?
Obrázok používateľa Jark_oo
Jark_oo,
17.04.2018
5
Velmi dobrá predtreningovka. Cvicim uz niekolko rokov a za posledny pol rok som skusal najst nejaku vhodnu predtreningovku. Skusal som vselijake vzorky, lebo nie kazda šľape na 150% (niektore mi drzali asi 20 min a vyprchalo všetko) a po vyskušani asi 5 vzoriek som dostal odporucanie na tuto ... dlho som rozmyslal, ale nakoniec som si ju objednal a mozem povedat ,ze to je to, co som hladal ... Po celom dni som zaspaval na gauci unevany (v ten den mi dosla tato pumpa) dal som si jednu odmerku a po 10 min som letel do posilky, ako novy clovek..cely trening chrbatu (silovo,objemoveho) mi tato pumpa šlapala neskutocne. Vrelo odporučam a určite ju objednam zase.. Chut a rozpustnost su vynikajuce.
Užitočné?
default avatar
frankzane,
10.08.2017
5
Konečne poctivá predtréningovka! Už podľa zloženia som vedel, že to bude BOMBA. Gramaz zloziek je presne podľa odporucenych denných dávok, napr. niekto Vám dá 2g betaalaninu, pričom účinok je od 3-4g... Predtreningovku hodnotím po 1 tréningu ako jednu z naj, čo som zatiaľ mal. A za tu cenu je to s prehľadom najlepšia predtréningovka na našom trhu, ani renomované USA značky sa nechytaju. Chuť je dobrá (mám apple), nieje presladena ako americké predtreningovky a rozpustnost ma milo prekvapila. Toto sa Vám podarilo, nu3tion.
Užitočné?
default avatar
ronnieb,
06.08.2017
5
Chutovo velmi prijemna predtreningovka,dobre rozpustna,verzia bez kofeinu velmi dobre odznie po ukonceni treningu,takze sa da v pohode pouzit aj pri vecernom treningu bez toho,aby mal clovek problem zaspat
Užitočné?
default avatar
Pettoo12,
01.08.2017
5
Prvý krát som vyskúšal túto predtréningovku a som veľmi spokojný, splnila moje očakávania. Veľmi dobre sa rozpustí vo vode, chuť je taká akurát a dobrá. Nakopnutie pociťujem už po 15tich minútach a potom sa to stupňuje. Mravenčenie je super, chuť do tréningu výborná a po tréningu mám energiu a nedochádza k dojazdom, takže hodnotím výborne a objednám určite aj nabudúce.. :)
Užitočné?
default avatar
takacgergely,
15.06.2017
4
Prvy krat som to mal ale som velmi spokojny.SUPER vec,odporucam kazdemu.
Užitočné?
default avatar
maraffko.eduard,
08.06.2017
5
Osobne mam velmi dobre skusenosti s NeoPower. Vyborne chuti, skvela rozpustnost, nie su tam ziadne neziaduce latky a hlavne skvele slape! Vdaka tomuto som schopny plnohodnotne odcvicit trening po nekonecnom sedeni v robote. Vrelo odporucam.
Užitočné?
default avatar
morpheusx,
30.05.2017
5
Keď mi NeoPower prišiel domov tak som bol plný očakávaní, za prvé: vždy si dobre pozriem zloženie predtréningovky, táto ma milo prekvapila svojim zložením, a za druhé: pozitívne recenzie na ňu. Prvú dávku som si dal polovičnú, žiadne mravčenie z beta alanínu nenastalo, nakoplo ma to ale nebolo to to čo som očakával, no keď som si dal plnú dávku tak niečo neskutočné - energia, sila, nabudenosť, napumpovanie. Energia ešte aj po hodine tréningu. Príchuť nehodnotím lebo na tom mi nezáleží keď je zloženie produktu dobré, ale v tomto prípade príjemná ani veľmi sladká, ani kyslá (Fresh Lemon s kofeínom).
Užitočné?
default avatar
Wh4tTh3Fcuk,
29.05.2017
5
Vyskusal som a este pred prvym treningom s NeoPower som vedel, ze toto je to, co presne potrebujem. Vzdy ma nakopne a preberie. A to aj o siestej rano, ked sa mi fakt nechce a jedine, co mam v hlave, je moja postel. Do 15 min od vypytia mavam mravcenie na usiach a to uz viem ze to nastupuje. Kedze cvicim rano, vyhovuje mi verzia s kofeinom. Vyborny produkt, ktory sa stal sucastou mojho predtreningoveho ritualu.
Užitočné?
default avatar
pat.portasi,
28.05.2017
5
Na tomto tréningovom sparingovi oceňujem najmä to, že je aj vo verzii bez kofeínu, ktorý mi zvyšuje moju aj tak vysokú tepovú frekvenciu, čo mi vyhovuje najmä pri pretekoch alebo dlhšej záťaži. Na príchutiach si extra nepotrpím no balenie by mohlo byť aj vo väčšej gramáži. Takže zatiaľ pre mňa za jedna.
Užitočné?

Objednať si môžete len tovar skladom. Vďaka tomu všetky objednávky vybavujeme veľmi rýchlo. Ak si objednáte v pracovný deň do cca 15:45 (pre poštu a GLS do 15:00), tak vašu objednávku môžete očakávať už na nasledujúci pracovný deň. Tovar expedujeme z vlastného skladu. Ak by sa náhodou stalo, že kvôli chybe v evidencii objednaný tovar nebudeme vedieť dodať, okamžite vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na riešení.

Ceny doručenia

  do 59 € nad 59 €
Doručenie kuriérom UPS 2,99 € zadarmo
Doručenie kuriérom GLS 2,99 € zadarmo
Doručenie kuriérom Slovenskej pošty 2,99 € zadarmo
Doručenie do Parcel Shopu SPS 2,99 € zadarmo
Doručenie na vybranú poštu 2,50 € zadarmo
Doručenie do vybraného balíkomatu 2,99 € zadarmo

Spôsoby platby

Objednávku môžete uhradiť platobnou kartou online (teraz bez poplatku), prevodom na náš bankový účet alebo v hotovosti pri prevzatí tovaru (dobierka). Pri spôsobe platby dobierkou je poplatok vo výške 1 €. Ak si zvolíte prevod na náš účet, objednávku odošleme až po prijatí platby. Môže to trvať 1-3 pracovné dni v závislosti od spracovania platieb v banke.

Objednávka do zahraničia

Tovar odosielame aj do zahraničia. Štandardne posielame len do krajín v zozname nižšie. Ak by ste však chceli tovar poslať do inej krajiny, vieme to zabezpečiť, stačí nám napísať. Pri objednávke do zahraničia nie je možné platiť pri prevzatí (dobierka).

Maďarsko 4,99 €
Česko 6,99 €
Rakúsko 8,99 €
Nemecko 10,99 €
Poľsko 14,99 €
Iní zákazníci kúpili tiež
Dostávajte info o novinkách a zľavách