Smartshaker nu3tion | nu3tion.com

Smartshaker nu3tion

Smartshaker nu3tion
100432
2,99 € 6,99 € 4 € (57%)
Skladom > 5 ks
5
5 (1)
  • praktické nádoby
  • kvalitné spracovanie
  • všade so sebou
Smartshaker nu3tion je šejker s odoberateľnými nádobami. Do nich si môžete pripraviť tablety, kapsule a prášok na ďalší nápoj. Vystačíte tak s jedným shakerom a nemusíte ich so sebou nosiť viacero. Samotný shaker má objem 600ml a odoberateľná nádoba na prášok 350ml. Dobre tesní a je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je určený na styk s potravinami. Neobsahuje BPA (je BPA Free), ani žiadne iné nebezpečné látky. Smartshaker môžete dať aj do umývačky riadu.
Pridávať nové hodnotenia môžu len prihlásení používatelia.

Prihlásiť sa
default avatar
Mário Ondruš,
23.09.2017
5
Veľmi praktický a využiteľný shaker či už na proteín alebo tabletkové doplnky, keď si hneď po tréningu chcete dať proteín alebo iné, tesnenie skvelé.
Užitočné?

Objednať si môžete len tovar skladom. Vďaka tomu všetky objednávky vybavujeme veľmi rýchlo. Ak si objednáte v pracovný deň do cca 15:00, tak vašu objednávku môžete očakávať už na nasledujúci pracovný deň. Tovar expedujeme z vlastného skladu. Ak by sa náhodou stalo, že kvôli chybe v evidencii objednaný tovar nebudeme vedieť dodať, okamžite vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na riešení.

Ceny doručenia

  do 59 € nad 59 €
Doručenie kuriérom UPS 2,99 € zadarmo
Doručenie kuriérom GLS 2,99 € zadarmo
Doručenie kuriérom Slovenskej pošty 2,99 € zadarmo
Doručenie do Parcel Shopu SPS 2,99 € zadarmo
Doručenie na vybranú poštu 2,50 € zadarmo
Doručenie do vybraného balíkomatu 2,99 € zadarmo

Spôsoby platby

Objednávku môžete uhradiť platobnou kartou online, prevodom na náš bankový účet alebo v hotovosti pri prevzatí tovaru (dobierka). Pri spôsobe platby dobierkou je poplatok vo výške 1 €. Ak si zvolíte prevod na náš účet, objednávku odošleme až po prijatí platby. Môže to trvať 1-3 pracovné dni v závislosti od spracovania platieb v banke.

Objednávka do zahraničia

Tovar odosielame aj do zahraničia. Štandardne posielame len do krajín v zozname nižšie. Ak by ste však chceli tovar poslať do inej krajiny, vieme to zabezpečiť, stačí nám napísať. Pri objednávke do zahraničia nie je možné platiť pri prevzatí (dobierka).

Česko 6,99 €
Francúzsko 15,99 €
Maďarsko 3,99 €
Nemecko 8,99 €
Poľsko 13,99 €
Rakúsko 8,99 €
Rumunsko 9,99 €
Španielsko 18,99 €
Iní zákazníci kúpili tiež
Dostávajte info o novinkách a zľavách