Tribulus terrestris 90% prášok

Tribulus terrestris 90% prášok
100397
4,99 €
Skladom > 5 ks
4.29412
Priemer: 4.3 (17 hlasov)
  • 90% saponínov
  • vysoká účinnosť
  • výhodná cena
Neobsahuje lepok
Neobsahuje laktózu
Vhodné pre diabetikov
Vhodné pre vegetariánov
Vhodné pre vegánov
Neobsahuje GMO

Tribulus terrestris 90%

Tribulus terrestris 90% je veľmi silným extraktom kotvičníka s obsahom až 90% saponínov. Je veľmi obľúbený medzi športovcami a najmä kulturistami vďaka svojej schopnosti prirodzene zvýšiť hladinu testosterónu. Hladina testosterónu priamo ovplyvňuje spaľovanie tukov a rast svalovej hmoty. Saponíny sú aktívnou zložkou tribulusu a čím viac ich obsahuje, tým je účinok extraktu silnejší. Tribulus terrestris 90% od nu3tion má obsah saponínov až 90%, čo predstavuje absolútne najvyššiu hodnotu na trhu.

Výhody užívania

Tribulus terrestris 90% je ideálny pre silových športovcov a kulturistov, pretože môže pomôcť zvýšiť silu a rast čistej svalovej hmoty. Tribulus terrestris je bezpečný a je možné kombinovať ho s inými produktami z našej ponuky. Tribulus terrestris môže zvýšiť prirodzenú produkciu testosterónu. Vyššia hladina testosterónu podporuje zlepšenie regenerácie, rast svalovej hmoty a výkonnosti. Rovnako pozitívne pôsobí aj na sexuálnu aktivitu.

Kvalita

Rovnako ako u všetkých našich produktov, aj Tribulus terrestris 90% pochádza od popredného európskeho dodávateľa a je vyrobený z najjemnejšieho kvalitného extraktu kotvičníka zemného s obsahom až 90% saponínov. Krajina pôvodu suroviny je Bulharsko. Je to najsilnejší dostupný extrakt z Tribulusu aktuálne dostupný na trhu. Surovina prechádza vstupnou kontrolou a až po splnení všetkých prísnych noriem je zaradená do výroby. Máte tak istotu, že kupujete kvalitu za výhodnú cenu. Tribulus terrestris 90% od nu3tion neobsahuje žiadne prídavné látky alebo éčka.

Použitie

Odporúčaná denná dávka predstavuje 0,5g. Dávku rozmiešajte v nápoji a vypite alebo konzumujte priamo a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Najlepšie je Tribulus terrestris užívať s jedlom a cca 30 minút pred tréningom. Tribulus má prirodzene výrazne horkú chuť. Pokiaľ vám prekáža, odporúčame siahnuť po kapsulovanej forme.

Zloženie:

extrakt z Kotvičníka zemného (Tribulus terrestris) 95% , bez prídavných látok, v prášku

Pridávať nové hodnotenia môžu len pihlásení používatelia. Prihláste sa prosím.
dancovlachovi1,
23.05.2017
5
Užitočné?
Chuť? No dá sa zvyknúť. Ja dám lyžičku do úst a zapijem mliekom. A čo sa týka účinku mám väčšie výkony a menšie prestávky. Behám, bicyklujem, posilňujem.
exproductionsk1,
03.08.2016
2
Užitočné?
Kvalita možno dobrá..ale chuť...asi najhoršia vec čo som pil....po prvom raze ma hneď nadrapilo a vypiť to ani nešlo
vladkobbs,
29.01.2016
2
Užitočné?
užil som dávku spolu z dostatočnym množstvom vody na zapitie a tá horká hnusná chuť je niečo neskutočné , ničím som neriedil pre istotu a asi to bola chyba ...neodporúčam pre slabé povahy na aromu..pojde to z vás rychlo von
Mario.Valabek,
24.12.2015
5
Užitočné?
Skvelý výrobok. Pomer cena:množstvo:kvalita, nič lepšie nenájdete. Mne osobne strašne pomohol. Na každého samozrejme zaberá inak. No minimálne v jednej (sexuálne) oblasti vám každému určite pomôže. Skvelá prášková forma, omnoho lepšia ako tá tabletová. Rozpustnosť je dobrá, riešiť vôňu/chuť je nepodstatné.
Vlado 40,
29.08.2015
5
Užitočné?
Účinky vynikajúce už po pár dňoch.Čo sa týka chuti,vypil som už všeličo ale s týmto mám obrovské problémy. Nabudúce už len tabletový tribulus.Inak výborná vec.

Objednať si môžete len tovar skladom. Vďaka tomu všetky objednávky vybavujeme veľmi rýchlo. Ak si objednáte v pracovný deň do cca 15:45 (pre poštu a GLS do 15:00), tak vašu objednávku môžete očakávať už na nasledujúci pracovný deň. Tovar expedujeme z vlastného skladu. Ak by sa náhodou stalo, že kvôli chybe v evidencii objednaný tovar nebudeme vedieť dodať, okamžite vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na riešení.

Ceny doručenia

  do 50 € nad 50 €
Doručenie domov kuriérom UPS 2,99 € zadarmo
Doručenie domov kuriérom GLS 2,99 € zadarmo
Doručenie domov kuriérom Slovenskej pošty 2,99 € zadarmo
Doručenie do vybraného balíkomatu 2,99 € zadarmo
Doručenie na vybranú poštu 2,50 € zadarmo

Spôsoby platby

Objednávku môžete uhradiť platobnou kartou online (teraz bez poplatku), prevodom na náš bankový účet alebo v hotovosti pri prevzatí tovaru (dobierka). Pri spôsobe platby dobierkou je poplatok vo výške 1 €. Ak si zvolíte prevod na náš účet, objednávku odošleme až po prijatí platby. Môže to trvať 1-3 pracovné dni v závislosti od spracovania platieb v banke.

Objednávka do zahraničia

Tovar odosielame aj do zahraničia. Štandardne posielame len do krajín v zozname nižšie. Ak by ste však chceli tovar poslať do inej krajiny, vieme to zabezpečiť, stačí nám napísať. Pri objednávke do zahraničia nie je možné platiť pri prevzatí (dobierka).

Maďarsko 4,99 €
Česko 6,99 €
Rakúsko 8,99 €
Nemecko 10,99 €
Poľsko 14,99 €
Dostávajte info o novinkách a zľavách